Opstelling |       Inloggen   

Standen

Team: 1

Laatst bijgewerkt 05-10-2020

TotaalstandGSWNGLVLPTVRTGPM
1 DSV33009720
2 Stormvogels'2832107830
3 Constantia22006820
4 S.V. Oostrum22006600
5 Heijen32016620
6 De Zwaluw31205320
7 SVEB31114850
8 Merselo31114640
9 SV Milsbeek20202440
10 EWC'4620111340
11 Toxandria301213100
12 Montagnards301213110
13 VIOS'3830030180
14 V.V. Achates300301100


Team: 2

Laatst bijgewerkt 05-10-2020

TotaalstandGSWNGLVLPTVRTGPM
1 SSS'18 3330091520
2 Olympia'18 43210713100
3 BVV'27 132016950
4 SV Venray 432016780
5 Volharding 431114550
6 SV United 3210131070
7 EWC'46 221013130
8 HRC'27 131023860
9 Stormvogels'28 231023250
10 S.V. Oostrum 3201117110
11 DSV 3301213100
12 Sambeek 220020190


Team: 3

Laatst bijgewerkt 05-10-2020

TotaalstandGSWNGLVLPTVRTGPM
1 Stormvogels'28 34310102660
2 SV Venray 6220061130
3 BVV'27 222006720
4 RESIA 231114530
5 SV United 431114110
6 Montagnards 321013240
7 SVEB 3310237100
8 Volharding 630212580
9 Wittenhorst 810101220
10 EWC'46 3200201190
11 Sporting S.T. 4300302110


Café Heidebloem - 
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
Fysio Bergen - Fysio- en Manuele therapie
H & P - 
Hahebo - HaHeBo Partijhandel
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Sporthotel De Poort - Goch - 
Weys Electro  - 
Café Heidebloem - 
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
Fysio Bergen - Fysio- en Manuele therapie
H & P - 
Hahebo - HaHeBo Partijhandel
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Sporthotel De Poort - Goch - 
Weys Electro  - 
Café Heidebloem - 
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
Fysio Bergen - Fysio- en Manuele therapie
H & P - 
Hahebo - HaHeBo Partijhandel
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Sporthotel De Poort - Goch - 
Weys Electro  -