Opstelling |       Inloggen   

Standen

Team: 1 3e Klasse D

Laatst bijgewerkt 22-04-2018

TotaalstandGSWNGLVLPTVRTGPM
1 Volkel 12111463733190
2 Olympia'18 12110653643230
3 DAW 12110653645330
4 Sparta'25 12010463434220
5 Berghem Sport 1218763137450
6 Vianen Vooruit 1207943031200
7 Excellent 1208482839360
8 Nooit Gedacht 1208482827240
9 Handel 1208392727370
10 Boekel Sport 1207492531340
11 Vitesse'08 1206772526330
12 Nijnsel/TVE Reclame 12063112124410
13 Stormvogels'28 12045111723410
14 Hapse Boys 12036111525370


Team: 2 4e klasse 09

Laatst bijgewerkt 22-04-2018

TotaalstandGSWNGLVLPTVRTGPM
1 UDI'19/CSU 5129122856210
2 Constantia 2128222645210
3 Hapse Boys 3137332436310
4 Vitesse'08 3137242351260
5 Estria 2127052138240
6 V.V. Achates 2125251734220
7 SES 2135261729440
8 Vianen Vooruit 2104331520160
9 Stormvogels'28 2134271420400
10 SIOL 21532101128610
11 Festilent 3130112117680


Team: 3 4e klasse 08

Laatst bijgewerkt 22-04-2018

TotaalstandGSWNGLVLPTVRTGPM
1 SVEB 2149323043250
2 Melderslo 21510053050270
3 IVO 4159242934290
4 Ysselsteyn 2148242637260
5 S.V. Oostrum 2156272035330
6 Stormvogels'28 3156272034410
7 Wittenhorst 5155461929440
8 ZSV 4144641734331
9 SSS'18 3165291732350
10 EWC'46 2134451623210
11 Leunen 31633101227380
12 Excellent 2143291113390


Team: 4 6e klasse 27

Laatst bijgewerkt 22-04-2018

TotaalstandGSWNGLVLPTVRTGPM
1 Heijen 31513114079220
2 SIOL 31412203881140
3 HRC'27 21510143144300
4 Volharding 4147252333300
5 Olympia'18 6127142231270
6 Vianen Vooruit 4135351832330
7 VIOS'38 3145361826290
8 Astrantia 2154381519390
9 Stormvogels'28 41650111535570
10 Vitesse'08 51532101131600
11 De Zwaluw 41431101022460
12 SV Milsbeek 3152112721670


Café Heidebloem - 
Dutch Horse Rug - Ambachtelijke Nederlandse Makelijk
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
H & P - 
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Summa - Summa Oplossingen voor financiële zekerheid
Weys Electro  - 
Café Heidebloem - 
Dutch Horse Rug - Ambachtelijke Nederlandse Makelijk
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
H & P - 
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Summa - Summa Oplossingen voor financiële zekerheid
Weys Electro  - 
Café Heidebloem - 
Dutch Horse Rug - Ambachtelijke Nederlandse Makelijk
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
H & P - 
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Summa - Summa Oplossingen voor financiële zekerheid
Weys Electro  -