Opstelling |       Inloggen   

Stormvogels 3

Trainingen
Donderdag 19:30 - 21:00


VoorNaamAchterNaam 
Nieky
Artz  
Christian
Barfuss  
Peter
Beumers  
Sjoerd
Bleeck  
Niels
Bruin, de  
Stan
Custers  
Paul
Hoogen, van den P.W.  
Tom
Huberts  
Kay
Koenders  
Thijs
Langen  
Roy
Mans  
Cyriel
Poen  
Erik
Swijghuizen  
Danny
Terhorst  
Willem
Toonen  
Henry
Verhoeven  
Roy
Willems  

Wedstrijden    Rijschema




Laatst bijgewerkt 05-10-2020

TotaalstandGSWNGLVLPTVRTGPM
1 Stormvogels'28 34310102660
2 SV Venray 6220061130
3 BVV'27 222006720
4 RESIA 231114530
5 SV United 431114110
6 Montagnards 321013240
7 SVEB 3310237100
8 Volharding 630212580
9 Wittenhorst 810101220
10 EWC'46 3200201190
11 Sporting S.T. 4300302110

Datum/Tijd Wedstrijd Tenues Uitslag
30-08-20 11:00 Stormvogels'28 3 - Montagnards 3 
Oefenwedstrijd

Scheidsrechter: André Janssen
 -  (1-0)  3 - 2
06-09-20 10:00 Sporting ST 4 - Stormvogels'28 3 
Sportpark Kerkebos - SWOLGEN
 -  (0-1)  0 - 3
20-09-20 10:30 Montagnards 3 - Stormvogels'28 3 
Sportpark de Venhorst - BERGEN L
 -  (1-3)  1-4
24-09-20 20:00 Stormvogels'28 3 - Volharding 6 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD

Scheidsrechter: André Janssen
 -  (2-0)  5-5
04-10-20 11:00 EWC'46 3 - Stormvogels'28 3 
Sportpark Oude Linde - WELL LB
 -  (0-11)  0-14
11-10-20 11:00 Stormvogels'28 3 - RESIA 2 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD

Scheidsrechter: William Aengenend
 -  Afgelast
01-11-20 10:00 Stormvogels'28 3 - Sporting ST 4 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD

Scheidsrechter: André Janssen
 -  Afgelast
08-11-20 09:30 Wittenhorst 8 - Stormvogels'28 3 
Sportpark Ter Horst - HORST
 -  Afgelast
22-11-20 10:00 Stormvogels'28 3 - BVV'27 2 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD

Scheidsrechter: Johan van de Camp
 - 
29-11-20 12:00 SV Venray 6 - Stormvogels'28 3 
Sportpark De Wieen - VENRAY
 - 
06-12-20 10:00 SVEB 3 - Stormvogels'28 3 
Sportpark 't Venneke - BROEKHUIZENVORST
 - 
13-12-20 10:00 Stormvogels'28 3 - SV United 4 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD
 - 
07-02-21 10:00 Stormvogels'28 3 - Montagnards 3 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD
 - 
28-02-21 10:00 BVV'27 2 - Stormvogels'28 3 
Sportpark 't Hoogveld - BLITTERSWIJCK
 - 
07-03-21 11:00 Stormvogels'28 3 - Wittenhorst 8 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD
 - 
21-03-21 11:00 Stormvogels'28 3 - SV Venray 6 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD
 - 
28-03-21 11:00 SV United 4 - Stormvogels'28 3 
Sportpark De Meulebèèk - WANSSUM
 - 
18-04-21 11:30 RESIA 2 - Stormvogels'28 3 
Sportpark Bos en Heide - WELLERLOOI
 - 
25-04-21 11:00 Stormvogels'28 3 - SVEB 3 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD
 - 
09-05-21 11:00 Stormvogels'28 3 - EWC'46 3 
Sportpark 't Eindpunt - SIEBENGEWALD
 - 
16-05-21 09:45 Volharding 6 - Stormvogels'28 3 
Sportpark Soetendaal - VIERLINGSBEEK
 - 


Datum/Tijd Wedstrijd Tenues Uitslag



Café Heidebloem - 
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
Fysio Bergen - Fysio- en Manuele therapie
H & P - 
Hahebo - HaHeBo Partijhandel
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Sporthotel De Poort - Goch - 
Weys Electro  - 
Café Heidebloem - 
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
Fysio Bergen - Fysio- en Manuele therapie
H & P - 
Hahebo - HaHeBo Partijhandel
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Sporthotel De Poort - Goch - 
Weys Electro  - 
Café Heidebloem - 
Fishplaza - Fishplaza voor al uw verse vis
Flynth adviseurs en accountants BV  - Flynth Ondernemen inspireert
Fysio Bergen - Fysio- en Manuele therapie
H & P - 
Hahebo - HaHeBo Partijhandel
Inbev Nederland  - 
IRF b.v. - 
Jans tentenverhuur - 
Kliniek ViaSana - 
Rabobank Land van Cuijk & Maasduinen - 
Sport Lavit - 
Sporthotel De Poort - Goch - 
Weys Electro  -